Понеділок, 19.02.2018, 06:46

Вітаємо на офіційному сайті

КОДИМСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ
Одеської області

Ми дуже раді, що Ви завітали до нас!

Школа має багату історію та давні традиції, які ми всіляко зберігаємо та продовжуємо. В її стінах у різні роки працювали видатні педагоги, а випускниками школи є передові люди не тільки міста, а й добре знані в Україні, справжні фахівці своєї справи.
    Школа знаходиться в постійному розвитку, здійснює пошук перспективних форм навчання, удосконалює матеріальну базу, опановує освітні горизонти та втілює свої розробки в практику, піклується про дозвілля своїх учнів. Авторитет школи постійно зростає, що дає нам наснагу до подальшого розвитку.

Сайт дасть Вам детальну інформацію про: історію школи; предмети, що викладаються у школі; адміністрацію школи; педагогічний колектив школи; досягнення учнів у навчанні; наші методичні розробки; все те, що діється у школі.
     Сподiваємось, що Вам буде цiкаво познайомитися з життям нашої рiдної школи, ми станемо друзями, i Ви будете нашими постiйними відвідувачами.

«  Лютий 2018  »