П`ятниця, 20.04.2018, 19:19

Головна » 2016 » Грудень » 6 » День волонтера
День волонтера

До міжнародного дня волонтерів у приміщенні Кодимської ЗОШ І-ІІІ ст. (школи №1) пройшов огляд-конкурс на кращу волонтерську організацію. На заході були присутні школярі та педагогічний колектив, які беруть безпосередню участь у волонтерській діяльності, перший заступник голови райдержадміністрації О.А. Косаренко, голова районної ради ветеранів В.А. Андрєєв та голова міської – І.І. Тростянецький.

О.А. Косаренко зауважив, що завдяки волонтерам та їх роботі сотні тисяч військових отримали тисячі необхідних речей. В умовах бойових дій кількість людей, що не стоять осторонь нашої спільної біди, зростає. Тож день волонтерів – це свято всіх небайдужих людей, які наповнюють щастям та добром життя інших. Олег Анатолійович побажав усім присутнім успіхів у починаннях та нагородив грамотами депутата обласної ради М.В. Сорочана, В.Д. Єлькіну, Л.А. Іванову, О.А. Ткач. Районна рада заохотила грамотами З.П. Дунаєвську, Т.А Лукашевич, Л.Г. Михель, С.І. Пенчак.

Голова районної ветеранської організації зазначив, що серед усіх учасників волонтерського руху в районі найкращим було визначено 9-А клас (класний керівник – В.Д. Єлькіна), учні якого отримали грамоту за активну громадянську позицію. Також були нагороджені подяками А.О. Гальчинська, Д.О. Онуфрійчук, Є.В. Бугай, С.Л. Стефанець, Н.Д. Юр’єва, А.І. Сіряк, В.Р. Сорочан, Л.І. Ткач, І.І. Тростянецький.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 159 | Додав: verbnic | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »