Понеділок, 19.02.2018, 06:53

Головна » 2016 » Березень » 16 » Мова – духовне багатство народу
Мова – духовне багатство народу

Ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, президент України Петро Порошенко підписав Указ про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні.

В рамках року англійської мови бібліотекарем читального залу районної бібліотеки Валюх М.Є. та викладачами англійської мови Кодимської школи №1 Карп Л.Л., Лободою О.А. спільно з учнями 9-А і 9-Б класів в приміщені школи проведено мовний круїз «Мова духовне багатство народу».

Ведучий свята Святослав Медлярський представляв Великобританію, ведуча Наталія Посухівська – Україну. Кожний на мові країни, яку представляв знайомив присутніх з історичними місцями, символами країни, святами та традиціями при цьому їх розповідь супроводжувалась відео презентацією про Великобританію і Україну, підготовленою учнями 9-х класів.

Порадували діти і концертною програмою. У виконанні І.Ковбель, О.Мазур. В.Ковраннської, А.Корчевської прозвучали попурі українських пісень «Моя Україна», Г.Тіоса, К.Прокопчук, Н.Посухівська показали танець в англійських ритмах, А.Помагайбус читала вірші англійською мовою, а Ю.Москвінова українською мовою.

Відео подорож по Великобританії на англійській мові провели Тетяна Жезняк та Ельвіра Волошина. Усіх присутніх на заході діти пригощали українськими варениками та англійськими пирогами, які приготували своїми руками. Захід підготовлений учителями, бібліотекарем, учнями наблизив усіх на крок до Європи і можливо проявив інтерес до вивчення англійської мови.

Однією з основних цілей вивчення іноземної мови є виховна, яка передбачає формування в дітей відповідних морально-етичних норм, норм поведінки, суспільно-політичних поглядів, почуття інтернаціоналізму і патріотизму, ставлення до загальнолюдських цінностей, до культури українського народу і народу, мова якого вивчається. Адже, як казав відомий український поет Тарас Шевченко: «Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь».

Категорія: Новини школи | Переглядів: 193 | Додав: nic-nic | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »