П`ятниця, 20.04.2018, 19:08

Головна » 2016 » Травень » 13 » “Зоряний час”. Свято гордості, інтелекту і таланту
“Зоряний час”. Свято гордості, інтелекту і таланту

12 травня Кодимська ЗОШ I-III ступенів з нагоди відзначення творчих і спортивних досягнень учнів за 2015-2016 навчальний рік запросила школярів, вчителів, батьків, випускників минулих років на святковий концерт “Зоряний час”.

Серед гостей — голова райдержадміністрації В. Козачок, перший заступник РДА О. Косаренко, заступник голови районної ради О. Чернійчук, депутати обласної ради С. Лупашко та М. Сорочан. Багато з них є випускниками цієї школи.

Після спільного виконання гімну України захід відкрила директор закладу З. П. Дунаєвська.

У вітальній промові Зінаїда Петрівна наголосила, що 2016 рік - ювілейний. Адже саме в цьому році середній школі виповнюється 80 років.
Довідка. Із 605 учнів школи переможцями районних олімпіад стали 57 учнів, в конкурсах - 14, в спортивних змаганнях – 18, в обласному конкурсі – 1. Із 60 вчителів школи – 26 мають вищу кваліфікаційну категорію, 9 – звання «учитель-методист», 15 – «старший учитель».

Сьогоднішній захід – це свято гордості, інтелекту, таланту, великої шкільної родини, всіх тих, хто приносить добру славу школі, а життя робить цікавим та радісним. Здобутки дітей, їх радощі й тривоги проходять через серця тих, хто їх найбільше любить – батьків. Ми вдячні їм за навчання та виховання дітей, за допомогу, підтримку школи, - зазначила директор школи та звернутись із словами щирої вдячності до спонсорів, яким небайдужа доля дітей - випускників школи, які працюють на теренах Кодимщини, примножуючи його здобутки.

Ведучі оголосили, що учні, випускники минулих років, спонсори та батьки беруть участь у 8-ми номінаціях. У перших чотирьох – представлені учні: за особливі успіхи в навчанні, які досягли найвищих висот; переможці обласних і районних олімпіад і конкурсів; проявили себе і в підкоренні олімпійських висот; поети, художники, вокалісти, музиканти, хореографи.

Після хвилюючих моментів очікування, оголосили переможців. У номінації «Перші кроки» перемогла Єлизавета Боцул, "Наша надія" — Євгенія Бондар, "До вершини олімпу!" - Юлія Шепітко, "Творчість та натхнення " - Марія Шеремет.

У номінації "Заявка на успіх" представили вчителів: переможців районних конкурсів; учні яких, зайняли І місця в районних предметних олімпіадах, конкурсах. Переможцем стала Оксана Бурденюк.

У номінації "Успішний дебют» представлені відомі люди Кодимщини: голова районної державної адміністрації Вадим Козачок, голова районної ради Геннадій Гладенький, заступник голови районної ради Олег Чернійчук, голова міста Володимир Склярук, начальник фінансового відділу Тамара Ніколішина, начальник відділу культури Людмила Басько, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Антоніна Москалюк, директор терцентру Людмила Сімашкевич, завідувач районною поліклінікою ЦРЛ Олена Сухонос, методист відділу освіти Ольга Козак, директор підприємства «Кодимський елеватор» Наталія Паламарчук, виконуючий обов’язки головного архітектора району Олександр Євтодій, районний стоматолог - терапевт вищої категорії Ольга Шевчук та завідувач агропромисловим відділом редакції газети «Вісті Кодимщини» Ольга Івашина. Переможцем в цій номінації став Вадим Козачок.

"Небайдужі серця» мають благодійники: директор агрофірми «Кодима», депутат обласної ради Микола Сорочан, директор агрофірми «Круїз», депутат обласної ради Сергій Лупашко, директор товариства «Івашківське», депутат районної ради Михайло Погорілий, підприємці Світлана Ярошевська та Сергій Купцов. А переможцем в номінації став М. Сорочан.

У номінації «Батьківська турбота» перемогла Людмила Петросян.

Після нагородження вчитель Тетяна Краснянська оголосила про старт проекту «Про.Навички» та створення у школі актової зали - простору для реалізації і розвитку творчих, інтелектуальних, комунікативних здібностей і запросила учнів, вчителів, батьків, випускників і просто небайдужих людей приєднатися до команди.

З. Дунаєвська повідомила новину: на сьогоднішньому заході створюється «Золота книга школи», в яку будуть внесені переможці усіх номінацій. Вона буде кожен рік поповнюватися новими здобутками і зберігатися в шкільному музеї.

Очільник району Вадим Козачок, вітаючи дітей зі святом, побажав їм здобути не лише знання, а й відчувши дух перемоги, втримати сьогоднішню енергію для рішучих і сміливих життєвих кроків у майбутньому.

Найголовніший спонсор і меценат Кодимщини М. Сорочан з побаченого визначив для себе: не було кращих і гірших учасників, просто іншим пощастить наступним разом. На сьогоднішній захід Микола Васильович прийшов із подарунком — благодійним сертифікатом на 5 тис. грн., який вручив директору З. Дунаєвській, після чого концерт «Зоряний час» оголосили закритим.

Захід супроводжувався виступами школярів, які підготували святкову програму – на радість гостям, вчителям, учням та й самим собі.
Більше фото в альбомі: https://vk.com/album-102609192_231494670

Інформація: Сектор комунікацій Кодимської РДА