Середа, 17.10.2018, 10:11

Головна » 2016 » Жовтень » 26 » зустріч учнів шкіл з учасником АТО
зустріч учнів шкіл з учасником АТО

26 жовтня в Кодимський ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла зустріч учнів шкіл з учасником АТО, випускником нашої школи 1992 року, підполковником 128 гірськострілкової бригади, який нагороджений двома орденами «За мужність», Паламарчуком Олександром Анатолійовичем. На зустрічі були присутні голова райдержадміністрації Козачок В.П., начальник відділу освіти Кодимської РДА Сільницька Л.С., перша вчителька Олександра Анатолійовича – Гіль О.І. та вчитель фізичного виховання – Гречанюк В.І., волонтери – Лукашевич Т.А., Ткач Л.І.

Учні із захопленням слухали розповідь захисника Вітчизни, який розповідав про нелегкі дні ведення антитерористичної операції на Сході нашої країни. Продемонстровані відеофільми ще більше зворушили глядачів і поглибили уявлення учнів про нелегку долю військових. Учні школи співали патріотичні пісні та декламували поезії про Україну.

Хвилиною мовчання із запаленими свічками було вшановано пам'ять загиблих земляків та всіх воїнів АТО.

Наша школа не залишається осторонь тих непростих подій, що відбуваються у нашій державі. Постійно проходять акції «Діти – воїнам АТО», надають посильну волонтерську допомогу від педагогічного і учнівського колективів: збирали теплий одяг, кошти, продукти, солодощі, листи для воїнів та поранених бійців у шпиталі.

Ми впевнені, що ми єдині, що перемога буде за нами. Єдина Україна – іншого шляху у нас немає!

Категорія: Новини школи | Переглядів: 132 | Додав: verbnic | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »